Ne sedim križem rok, MOLIM ZA DOMOVINO!


Molimo skupaj za domovino! Povežimo se v molitveno verigo za naš narod in Slovenijo!

Vabljeni, da s tem namenom molite najmanj 15 minut. Veriga se bo pričela 22/6/2017 ob 18:00 ter se nadaljevala 23/6/2017 do 18:00. S tem obrazcem se lahko vpišete za molitev v terminu, ki vam najbolj ustreza. Lahko se vpišete večkrat in izberete več 15 minutnih terminov.

Hvala za vaše sodelovanje in Bog blagoslovi našo domovino Slovenijo!"



22.6.2017

23.6.2017

18:00

Mateja (Ljubljana)
Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Matija (Lj. Dravlje)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)

18:15

Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Mateja (Ljubljana)
Matija (Lj. Dravlje)

00:00

Katarina (Emanuel) (Lj. )
Marija (Lj.-Sostro)
SKUPNOST EMANUEL ( )
Darja (Lj.-Sostro)
Anže (Ljubljana)

00:15

SKUPNOST EMANUEL ( )
Marija (Lj.-Sostro)
Darja (Lj.-Sostro)
Katarina (Emanuel) (Lj. )

18:30

Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Bogdan (Bovec)
Mateja (Ljubljana)
jože (Borovnica)

18:45

jože (Borovnica)
Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Bogdan (Bovec)
Mateja (Ljubljana)

00:30

SKUPNOST EMANUEL ( )
Katarina (Emanuel) (Lj. )

00:45

Katarina (Emanuel) (Lj. )
SKUPNOST EMANUEL ( )

19:00

MARIJA (SLOV. KONJICE)
Bogdan (Bovec)
Skupnost MiR Slovenije ( )
Janez (Župnija Veliki Gaber)
Marta (Komenda)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)

19:15

Bogdan (Bovec)
Skupnost MiR Slovenije ( )
MARIJA (SLOV. KONJICE)
Urška (Novo mesto)

01:00

BOGOSLOVCI ( )
Gregor (Medno)

01:15

BOGOSLOVCI ( )
Gregor (Medno)

19:30

Skupnost MiR Slovenije ( )
Urška (Novo mesto)

19:45

Skupnost MiR Slovenije ( )
Urška (Novo mesto)
Florijana (Velike Žablje )

01:30

Gregor (Medno)
BOGOSLOVCI ( )

01:45

Gregor (Medno)
BOGOSLOVCI ( )

20:00

Vojko (Bovec)
Rafaelova družba (Ljubljana)

20:15

Peter (Metlika)
Rafaelova družba (Ljubljana)

02:00

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

02:15

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

20:30

Veronika (Ljubljana Šentvid)
Rafaelova družba (Ljubljana)

20:45

Veronika (Ljubljana Šentvid)
Rafaelova družba (Ljubljana)

02:30

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

02:45

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

21:00

VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)
Tone (Komenda)

21:15

VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)

03:00

PRENOVA V DUHU (Slovenija)
Janez (Ljubljana-Podutik)

03:15

PRENOVA V DUHU (Slovenija)
Janez (Ljubljana-Podutik)

21:30

VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)
Florijana (Velike Žablje )

21:45

VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)
Florijana (Velike Žablje )

03:30

Janez (Ljubljana-Podutik)
PRENOVA V DUHU (Slovenija)

03:45

Janez (Ljubljana-Podutik)
PRENOVA V DUHU (Slovenija)

22:00

Društvo sv. Modesta ( )
Danica (Bovec)
Ana (Ljubljana)
Ana (Ljubljana)
Marjan (Velike Lašče)
vojaški vikariat (Ljubljana)

22:15

Florijana (Velike Žablje )
vojaški vikariat (Ljubljana)
Danica (Bovec)
Ana (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Marjan (Velike Lašče)
Ana (Ljubljana)

04:00

KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)
MARIJA (SLOV. KONJICE)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)
Matjaž (Zavod Božji otroci)

04:15

DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)
MARIJA (SLOV. KONJICE)
Matjaž (Zavod Božji otroci)
KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)

22:30

Danica (Bovec)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Florijana (Velike Žablje )
Društvo sv. Modesta ( )

22:45

Danica (Bovec)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Maria Cristina (Ravni Dol)
Društvo sv. Modesta ( )
Milenka (Radomlje)

04:30

KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)
Matjaž (Zavod Božji otroci)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)

04:45

Matjaž (Zavod Božji otroci)
KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)

23:00

Maria Cristina (Ravni Dol)
Društvo sv. Modesta ( )
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
vojaški vikariat (Ljubljana)

23:15

vojaški vikariat (Ljubljana)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Društvo sv. Modesta ( )

05:00

Ana in Dane (Velesovo)
ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )

05:15

Ana in Dane (Velesovo)
ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )

23:30

vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)

23:45

vojaški vikariat (Ljubljana)
Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Društvo sv. Modesta ( )

05:30

ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )
Ana in Dane (Velesovo)

05:45

ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )
Ana in Dane (Velesovo)

 

 

06:00

Katoliški pravniki (Slovenija)
Mateja (Ljubljana)
Branka, Bogdan (Vrhpolje)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

06:15

AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)
Mateja (Ljubljana)
Katoliški pravniki (Slovenija)

 

 

06:30

Vseposvojitev (Slovenija)
Mateja (Ljubljana)
Katoliški pravniki (Slovenija)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

06:45

Mateja (Ljubljana)
Katoliški pravniki (Slovenija)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

 

 

07:00

MARJETA (Ljubljana)
Jakobovi romarji (Slovenija)
Branka, Bogdan (Vrhpolje)

07:15

Jakobovi romarji (Slovenija)
MARJETA (Ljubljana)
Helena (Novo mesto, Sv. Lenart)

 

 

07:30

Jakobovi romarji (Slovenija)
MARJETA (Ljubljana)
Helena (Novo mesto, Sv. Lenart)

07:45

Jakobovi romarji (Slovenija)
MARJETA (Ljubljana)

 

 

08:00

Drago (Lj. Črnuče)
KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)

08:15

Drago (Lj. Črnuče)
KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)

 

 

08:30

KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)
MARTA žILIČ (Tezno)
Drago (Lj. Črnuče)

08:45

KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)
MARTA žILIČ (Tezno)
Drago (Lj. Črnuče)

 

 

09:00

Alenka (ŠEMPAS)
Tone (Ljubljana Bežigrad)

09:15

Peter (Metlika)
Tone (Ljubljana Bežigrad)

 

 

09:30

Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)
OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)

09:45

Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)
OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)

 

 

10:00

Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)
OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)

10:15

OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)
Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)

 

 

10:30

Ana (Komenda)

10:45

Ana (Komenda)

 

 

11:00

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

11:15

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

 

 

11:30

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

11:45

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

 

 

12:00

Olga (Kresnice)
PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)
Maria Cristina (Ravni Dol)
Ana (Ljubljana)
Irena (Vipava)
Branka, Bogdan (Vrhpolje)

12:15

Maria Cristina (Ravni Dol)
Olga (Kresnice)
Ana (Ljubljana)
PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)

 

 

12:30

PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)
Olga (Kresnice)

12:45

PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)
Olga (Kresnice)

 

 

13:00

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

13:15

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

 

 

13:30

Imre (Škofljica)
SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)

13:45

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

 

 

14:00

Pavlinka (Lj. Šiška)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)

14:15

Slovenija v svetu (iz različnih krajev)
Pavlinka (Lj. Šiška)

 

 

14:30

Pavlinka (Lj. Šiška)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)

14:45

Pavlinka (Lj. Šiška)
Marko (Tolmin)
Nataša (Tolmin)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)

 

 

15:00

Mateja (Lj. Bežigrad)
Marjan (Velike Lašče)
Jože (Lj. stolnica)

15:15

Jože (Lj. stolnica)
Mateja (Lj. Bežigrad)

 

 

15:30

Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)

15:45

Jože (Lj. stolnica)
Mateja (Lj. Bežigrad)
Marko (Tolmin)
Nataša (Tolmin)

 

 

16:00

Branka, Bogdan (Vrhpolje)
Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)

16:15

Jože (Lj. stolnica)
Marija (Lj.-Sostro)
Darja (Lj.-Sostro)

 

 

16:30

Mari (Lj. Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Marija (Dravlje)

16:45

Marija (Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Mari (Lj. Dravlje)
Blaž (Ljubljana)

 

 

17:00

Mateja (Ljubljana)
Mari (Lj. Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Marija (Dravlje)
Tone (Komenda)

17:15

Mateja (Ljubljana)
Tone (Komenda)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Mari (Lj. Dravlje)
Marija (Dravlje)

 

 

17:30

Franci (Ljubljana)
Mateja (Ljubljana)
Tone (Komenda)

17:45

Katja (Jesenice)
Mateja (Ljubljana)
Tone (Komenda)
Franci (Ljubljana)

© Naša domovina
Izdelava strani: PLAN e d.o.o.