Novice
Nagovor Bogdana Vidmarja ob začetku dneva molitve in posta za domovino 2017
24.06.2017
Letošnje geslo, že sedmega dne molitve in posta za domovino, poteka pod geslom: »Premagajmo brezbrižnost!« Več
Danes potekata 24-urna molitev in post za domovino
23.06.2017
Danes poteka 24-urna molitev in post za domovino, sklenjena pa bo zvečer ob 18.00 s sveto mašo za domovino v ljubljanski stolnici. Več
Danes je zadnji dan devetdnevnice in začetek 24-urne molitve in posta za domovino
22.06.2017
Prednostna skrb za uboge vseh vrst Več
Danes je osmi dan devetdnevnice
21.06.2017
Skrb za okolje in družbo Več
Danes je sedmi dan devetdnevnice
20.06.2017
Pospeševanje kulture solidarnosti in usmiljenja Več
Danes je šesti dan devetdnevnice
19.06.2017
Verniki pričevalci za občutljivo ljubezen Več
AKTUALNO
Danes bo v ljubljanski stolnici ob 18:00 potekala sveta maša za domovino.
PROGRAM
• Devetdnevnico za domovino bomo molili pred dnevom državnosti, od 14. do 23. junija 2017. • V mariborski stolnici bo maša za domovino v četrtek, 15. junija, ob 18.30. • 24-urna molitev in post za domovino se bosta začela v četrtek, 22. junija, ob 18.00. • 24-urna neprekinjena molitev bo potekala v ljubljanski stolnici in se bo zaključila z mašo za domovino v petek, 23. junija ob 18.00.
DOGODKI V ČASU DEVETDNEVNICE
Iniciativna skupina za molitev in post za domovino pred praznikom državnosti sedmo leto zapored pripravlja dan molitve in posta za domovino. Letošnje geslo je "Premagajmo brezbrižnost!" K molitvi in postu ste povabljeni prav vsi.
Zgledi
Sveti Nikolaj iz Flüe

Mahatma Gandhi

Abraham Lincoln

Starozavezni Jozafat

Vec >>

22.6.2017

23.6.2017

18:00

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Mateja (Ljubljana)
Matija (Lj. Dravlje)

18:15

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Mateja (Ljubljana)
Matija (Lj. Dravlje)

00:00

Anže (Ljubljana)
SKUPNOST EMANUEL ( )
Katarina (Emanuel) (Lj. )
Darja (Lj.-Sostro)
Marija (Lj.-Sostro)

00:15

SKUPNOST EMANUEL ( )
Katarina (Emanuel) (Lj. )
Darja (Lj.-Sostro)
Marija (Lj.-Sostro)

18:30

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Bogdan (Bovec)
Mateja (Ljubljana)
jože (Borovnica)

18:45

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Slovenski katoliški izobraženci (Ljubljana)
Bogdan (Bovec)
Mateja (Ljubljana)
jože (Borovnica)

00:30

SKUPNOST EMANUEL ( )
Katarina (Emanuel) (Lj. )

00:45

SKUPNOST EMANUEL ( )
Katarina (Emanuel) (Lj. )

19:00

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
Janez (Župnija Veliki Gaber)
Bogdan (Bovec)
Skupnost MiR Slovenije ( )
MARIJA (SLOV. KONJICE)
Marta (Komenda)

19:15

Bogdan (Bovec)
Skupnost MiR Slovenije ( )
MARIJA (SLOV. KONJICE)
Urška (Novo mesto)

01:00

BOGOSLOVCI ( )
Gregor (Medno)

01:15

BOGOSLOVCI ( )
Gregor (Medno)

19:30

Skupnost MiR Slovenije ( )
Urška (Novo mesto)

19:45

Florijana (Velike Žablje )
Skupnost MiR Slovenije ( )
Urška (Novo mesto)

01:30

BOGOSLOVCI ( )
Gregor (Medno)

01:45

BOGOSLOVCI ( )
Gregor (Medno)

20:00

Rafaelova družba (Ljubljana)
Vojko (Bovec)

20:15

Rafaelova družba (Ljubljana)
Peter (Metlika)

02:00

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

02:15

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

20:30

Veronika (Ljubljana Šentvid)
Rafaelova družba (Ljubljana)

20:45

Veronika (Ljubljana Šentvid)
Rafaelova družba (Ljubljana)

02:30

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

02:45

SKUPINA SRCE (Ljubljana)

21:00

Tone (Komenda)
VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)

21:15

VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)

03:00

Janez (Ljubljana-Podutik)
PRENOVA V DUHU (Slovenija)

03:15

Janez (Ljubljana-Podutik)
PRENOVA V DUHU (Slovenija)

21:30

Florijana (Velike Žablje )
VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)

21:45

Florijana (Velike Žablje )
VITEZI BOŽJEGA GROBA (Ljubljana)

03:30

Janez (Ljubljana-Podutik)
PRENOVA V DUHU (Slovenija)

03:45

Janez (Ljubljana-Podutik)
PRENOVA V DUHU (Slovenija)

22:00

Marjan (Velike Lašče)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Ana (Ljubljana)
Ana (Ljubljana)
Danica (Bovec)

22:15

Marjan (Velike Lašče)
Florijana (Velike Žablje )
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Ana (Ljubljana)
Ana (Ljubljana)
Danica (Bovec)

04:00

MARIJA (SLOV. KONJICE)
Matjaž (Zavod Božji otroci)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)
KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)

04:15

MARIJA (SLOV. KONJICE)
Matjaž (Zavod Božji otroci)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)
KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)

22:30

Florijana (Velike Žablje )
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Danica (Bovec)

22:45

Milenka (Radomlje)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Danica (Bovec)
Maria Cristina (Ravni Dol)

04:30

Matjaž (Zavod Božji otroci)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)
KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)

04:45

Matjaž (Zavod Božji otroci)
DELAVNICE MOLITVE IN ŽIVLJENJA (Ljubljana)
KATOLIŠKI ZDRAVNIKI (Slovenija)

23:00

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )
Maria Cristina (Ravni Dol)

23:15

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )

05:00

Ana in Dane (Velesovo)
ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )

05:15

Ana in Dane (Velesovo)
ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )

23:30

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )

23:45

Ksenija (Sv. Magdalena - Maribor)
vojaški vikariat (Ljubljana)
Društvo sv. Modesta ( )

05:30

Ana in Dane (Velesovo)
ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )

05:45

Ana in Dane (Velesovo)
ZDRUŽENJE KATOLIŠKIH ZDRAVNIKOV ( )

 

 

06:00

Mateja (Ljubljana)
Branka, Bogdan (Vrhpolje)
Katoliški pravniki (Slovenija)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

06:15

Mateja (Ljubljana)
Katoliški pravniki (Slovenija)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

 

 

06:30

Mateja (Ljubljana)
Vseposvojitev (Slovenija)
Katoliški pravniki (Slovenija)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

06:45

Mateja (Ljubljana)
Katoliški pravniki (Slovenija)
AKADEMSKO DRUŠTVO PRAVNIK (Ljubljana)

 

 

07:00

Branka, Bogdan (Vrhpolje)
MARJETA (Ljubljana)
Jakobovi romarji (Slovenija)

07:15

Helena (Novo mesto, Sv. Lenart)
MARJETA (Ljubljana)
Jakobovi romarji (Slovenija)

 

 

07:30

Helena (Novo mesto, Sv. Lenart)
MARJETA (Ljubljana)
Jakobovi romarji (Slovenija)

07:45

MARJETA (Ljubljana)
Jakobovi romarji (Slovenija)

 

 

08:00

KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)
Drago (Lj. Črnuče)

08:15

KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)
Drago (Lj. Črnuče)

 

 

08:30

MARTA žILIČ (Tezno)
KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)
Drago (Lj. Črnuče)

08:45

MARTA žILIČ (Tezno)
KRŠČANSKI POSLOVNEŽI (Slovenija)
Drago (Lj. Črnuče)

 

 

09:00

Tone (Ljubljana Bežigrad)
Alenka (ŠEMPAS)

09:15

Tone (Ljubljana Bežigrad)
Peter (Metlika)

 

 

09:30

OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)
Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)

09:45

OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)
Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)

 

 

10:00

OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)
Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)

10:15

OTROCI ANGELINEGA VRTCA (Ljubljana)
Medgeneracijska skupina sv. Cirila in Metoda (Ljubljana Bežigrad)

 

 

10:30

Ana (Komenda)

10:45

Ana (Komenda)

 

 

11:00

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

11:15

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

 

 

11:30

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

11:45

MARIJINO DELO ( )
Miča (Ljubljana)

 

 

12:00

Branka, Bogdan (Vrhpolje)
Olga (Kresnice)
PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)
Maria Cristina (Ravni Dol)
Ana (Ljubljana)
Irena (Vipava)

12:15

Olga (Kresnice)
PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)
Maria Cristina (Ravni Dol)
Ana (Ljubljana)

 

 

12:30

Olga (Kresnice)
PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)

12:45

Olga (Kresnice)
PRIJATELJI SVETE DEŽELE (iz različnih krajev)

 

 

13:00

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

13:15

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

 

 

13:30

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

13:45

SLOVENSKA KARITAS (Ljubljana)
Imre (Škofljica)

 

 

14:00

Pavlinka (Lj. Šiška)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)

14:15

Pavlinka (Lj. Šiška)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)

 

 

14:30

Pavlinka (Lj. Šiška)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)

14:45

Pavlinka (Lj. Šiška)
Slovenija v svetu (iz različnih krajev)
Nataša (Tolmin)
Marko (Tolmin)

 

 

15:00

Marjan (Velike Lašče)
Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)

15:15

Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)

 

 

15:30

Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)

15:45

Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)
Nataša (Tolmin)
Marko (Tolmin)

 

 

16:00

Branka, Bogdan (Vrhpolje)
Mateja (Lj. Bežigrad)
Jože (Lj. stolnica)

16:15

Jože (Lj. stolnica)
Marija (Lj.-Sostro)
Darja (Lj.-Sostro)

 

 

16:30

Marija (Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Mari (Lj. Dravlje)

16:45

Marija (Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Blaž (Ljubljana)
Mari (Lj. Dravlje)

 

 

17:00

Tone (Komenda)
Mateja (Ljubljana)
Marija (Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Mari (Lj. Dravlje)

17:15

Tone (Komenda)
Mateja (Ljubljana)
Marija (Dravlje)
KATOLIŠKI PEDAGOGI ( )
Mari (Lj. Dravlje)

 

 

17:30

Tone (Komenda)
Mateja (Ljubljana)
Franci (Ljubljana)

17:45

Tone (Komenda)
Mateja (Ljubljana)
Franci (Ljubljana)
Katja (Jesenice)

© Naša domovina
Izdelava strani: PLAN e d.o.o.